Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Pinko - Миди здолништа

Дизајнер: Pinko
SKU: 101649A0ZO_Z99
состав:80% ПАМУК 9%ЕЛАСТИН 8%ЛИОЦЕЛ 3%ЕЛАСТИН
17.490 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Pinko - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 38, 40, 42, контакт: 078 381 873
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаМиди здолништа
Производот е достапен во:

Pinko - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 38, 40, 42, контакт: 078 381 873
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаМиди здолништа
banner