Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Pinko - Миди здолништа

Дизајнер: Pinko
SKU: 1041447105_Z99
состав:100% Полиестер
16.290 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Pinko - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 38, 44, 42, 40, контакт: 078 381 873
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2024 Есен-Зима
КатегоријаМиди здолништа
Производот е достапен во:

Pinko - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 38, 44, 42, 40, контакт: 078 381 873
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2024 Есен-Зима
КатегоријаМиди здолништа
banner