Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Pinko - Маици

Дизајнер: Pinko
SKU: 103726A1XS_Z99
состав:100% памук
6.290 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Pinko - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: S, L, M, контакт: 078 381 873
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаМаици
Производот е достапен во:

Pinko - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: S, L, M, контакт: 078 381 873
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаМаици
banner