Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Pinko - Кошули

Дизајнер: Pinko
SKU: 104197A18E_X93
состав:72% пОЛИЕСТЕР, 23% Вискоза, 5% Еластин
17.590 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Pinko - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: S, M, L, контакт: 078 381 873
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2024 Есен-Зима
КатегоријаКошули
Производот е достапен во:

Pinko - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: S, M, L, контакт: 078 381 873
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2024 Есен-Зима
КатегоријаКошули
banner