Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Pinko - Кошули

Дизајнер: Pinko
SKU: 103557A1UQ_SI1
состав:69% памук, 31% полиамид
17.590 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Pinko - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: XS, L, S, M, контакт: 078 381 873
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаКошули
Производот е достапен во:

Pinko - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: XS, L, S, M, контакт: 078 381 873
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаКошули
banner