Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Pinko - Здолништа

Дизајнер: Pinko
SKU: 103469A1UN_ZZ1
состав:63% Вискоза 37% Полиамид
19.590 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: S, контакт: 075 246 329
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаЗдолништа
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: S, контакт: 075 246 329
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаЗдолништа
banner