Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Pinko - Здолништа

Дизајнер: Pinko
SKU: 103445A1U8_I62
состав: 50% памук, 50% вискоза
39.290 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Pinko - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: XS, S, контакт: 078 381 873
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаЗдолништа
Производот е достапен во:

Pinko - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: XS, S, контакт: 078 381 873
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаЗдолништа
banner