Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Pinko - Блузи

Дизајнер: Pinko
SKU: 103744A1XU_P97
состав:80% памук,20% свила
16.890 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Pinko - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: XS, S, M, контакт: 078 381 873
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаБлузи
Pinko - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: XS, S, M, контакт: 078 381 873
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаБлузи
banner