Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Pennyblack - Јакни

Дизајнер: Pennyblack
SKU: 2411041063_3
состав:50% лен,48% памук,2% еластин
17.490 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Pennyblack - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 40, 42, 46, 44, контакт: 078 224 320
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаЈакни
Производот е достапен во:

Pennyblack - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 40, 42, 46, 44, контакт: 078 224 320
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаЈакни
banner