Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Pennyblack - Чизми

Дизајнер: Pennyblack
SKU: 57940223_1
состав: 100% кожа
21.590 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Pennyblack - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 40, 38, 36, 37, 39, контакт: 078 224 320
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаЧизми
Производот е достапен во:

Pennyblack - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 40, 38, 36, 37, 39, контакт: 078 224 320
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаЧизми
banner