Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Pennyblack - Чанти

Дизајнер: Pennyblack
SKU: 2411511075_1
состав:100% полиестер
9.090 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Pennyblack - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: UNI, контакт: 078 224 320
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаЧанти
Производот е достапен во:

Pennyblack - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: UNI, контакт: 078 224 320
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаЧанти
banner