Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Pennyblack - Фустани

Дизајнер: Pennyblack
SKU: 2411621066_4
состав:65%вискоза 30%полиамид 5% еластин
10.290 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Pennyblack - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 40, 44, 42, 48, 46, контакт: 078 224 320
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаФустани
Производот е достапен во:

Pennyblack - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 40, 44, 42, 48, 46, контакт: 078 224 320
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаФустани
banner