Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Pennyblack - Фустани

Дизајнер: Pennyblack
SKU: 2411621026_3
состав:95% вискоза 5% еластин
13.990 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Pennyblack - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 42, 48, 40, 44, контакт: 078 224 320
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаФустани
Производот е достапен во:

Pennyblack - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 42, 48, 40, 44, контакт: 078 224 320
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаФустани
banner