Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Pennyblack - Ракавици

Дизајнер: Pennyblack
SKU: 55640123_2
состав: 57%акрил, 29% полиамид, 7% вискоза, 7%волна
3.290 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Pennyblack - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: UNI, контакт: 078 224 320
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаРакавици
Производот е достапен во:

Pennyblack - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: UNI, контакт: 078 224 320
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаРакавици
banner