Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Pennyblack - Плетенини и џемпери

Дизајнер: Pennyblack
SKU: 2411361074_1
состав:100% памук
8.690 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Pennyblack - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: L, M, контакт: 078 224 320
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПлетенини и џемпери
Производот е достапен во:

Pennyblack - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: L, M, контакт: 078 224 320
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПлетенини и џемпери
banner