Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Pennyblack - Миди здолништа

Дизајнер: Pennyblack
SKU: 11010323_5
состав:94% полиестер, 6% еластин
8.790 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Pennyblack - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 40, 42, 44, 46, контакт: 078 224 320
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаМиди здолништа
Производот е достапен во:

Pennyblack - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 40, 42, 44, 46, контакт: 078 224 320
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаМиди здолништа
banner