Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Pennyblack - Маици

Дизајнер: Pennyblack
SKU: 11640123_3
состав:93%свила 7%еластин
9.490 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Pennyblack - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 40, 44, 48, 42, контакт: 078 224 320
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаМаици
Производот е достапен во:

Pennyblack - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 40, 44, 48, 42, контакт: 078 224 320
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаМаици
banner