Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Pennyblack - Кошули

Дизајнер: Pennyblack
SKU: 2411111093_3
состав:75% памук, 22% полиамид, 03% еластин
6.790 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Pennyblack - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 46, 42, 44, 40, 48, 38, контакт: 078 224 320
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаКошули
Производот е достапен во:

Pennyblack - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 46, 42, 44, 40, 48, 38, контакт: 078 224 320
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаКошули
banner