Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Pennyblack - Кардигани

Дизајнер: Pennyblack
SKU: 13840123_2
состав:53%вискоза, 44%најлон, 3% еластин
15.890 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Pennyblack - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: L, M, S, XL, контакт: 078 224 320
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаКардигани
Производот е достапен во:

Pennyblack - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: L, M, S, XL, контакт: 078 224 320
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаКардигани
banner