Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Pennyblack - Кардигани

Дизајнер: Pennyblack
SKU: 2421346113_7
состав:72% вискоза,28% полиестер
13.790 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Pennyblack - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: M, L, XS, контакт: 078 224 320
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2024 Есен-Зима
КатегоријаКардигани
Производот е достапен во:

Pennyblack - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: M, L, XS, контакт: 078 224 320
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2024 Есен-Зима
КатегоријаКардигани
banner