Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Pennyblack - Капути

Дизајнер: Pennyblack
SKU: 20140123_1
состав:38% ВОЛНА 37%ПОЛИАМИД 25% ПОЛИЕСТЕР
28.690 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Pennyblack - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 44, 42, 46, контакт: 078 224 320
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаКапути
Производот е достапен во:

Pennyblack - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 44, 42, 46, контакт: 078 224 320
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаКапути
banner