Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Pennyblack - Елеци

Дизајнер: Pennyblack
SKU: 2411151014_6
состав:100% памук
12.790 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Pennyblack - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 38, 42, 44, 40, контакт: 078 224 320
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаЕлеци
Производот е достапен во:

Pennyblack - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 38, 42, 44, 40, контакт: 078 224 320
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаЕлеци
banner