Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Paul&Shark - Кошули

Дизајнер: Paul&Shark
SKU: 24413112R_S38
состав:-
16.490 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Paul&Shark - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 43, 41, 42, 40, контакт: 078 339 036
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаКошули
Производот е достапен во:

Paul&Shark - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 43, 41, 42, 40, контакт: 078 339 036
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаКошули
banner