Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Paul&Shark - Капи

Дизајнер: Paul&Shark
SKU: 24417102_10
состав:94%полиестер, 6%спандекс, 100%памук
5.490 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Paul&Shark - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 59, контакт: 078 339 036
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаКапи
Paul&Shark - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 59, контакт: 078 339 036
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаКапи
banner