Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Paul&Shark - Фармерки

Дизајнер: Paul&Shark
SKU: 24414115_3
состав:99%памук, 1%еластин
14.590 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Paul&Shark - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 48, 60, 50, 56, 54, 52, контакт: 078 339 036
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаФармерки
Производот е достапен во:

Paul&Shark - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 48, 60, 50, 56, 54, 52, контакт: 078 339 036
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаФармерки
banner