Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Paul&Shark - Плетенини и џемпери

Дизајнер: Paul&Shark
SKU: 11311069_50
состав:100%нова волна
14.490 ден
10.190 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Paul&Shark - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: XL, контакт: 078 339 036
Спецификации на производот
ПолМашки
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаПлетенини и џемпери
Производот е достапен во:

Paul&Shark - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: XL, контакт: 078 339 036
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолМашки
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаПлетенини и џемпери
banner