Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Paul&Shark - Капи

Дизајнер: Paul&Shark
SKU: 23417100_10
состав:100% полиестер
8.390 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Paul&Shark - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 1, контакт: 078 339 036
Спецификации на производот
ПолМашки
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаКапи
Производот е достапен во:

Paul&Shark - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 1, контакт: 078 339 036
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолМашки
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаКапи
banner