Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Paul&Shark - Костими за капење

Дизајнер: Paul&Shark
SKU: C0P5000_577
состав:100% полиестер
8.390 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Paul&Shark - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: XL, L, M, XXL, контакт: 078 339 036
Спецификации на производот
ПолМашки
Колекција2019 Пролет-Лето
КатегоријаКостими за капење
Производот е достапен во:

Paul&Shark - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: XL, L, M, XXL, контакт: 078 339 036
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолМашки
Колекција2019 Пролет-Лето
КатегоријаКостими за капење
banner