Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Patrizia Pepe - Јакни

Дизајнер: Patrizia Pepe
SKU: 2S1465A334_B782
состав:49% вискоза,49%полиестер,2%еластин
30.290 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 42, 44, контакт: 075 246 329
Patrizia Pepe - Ист Гејт приземје, во следните големини: 38, 42, 40, контакт: 075 341 574
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаЈакни
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 42, 44, контакт: 075 246 329
Patrizia Pepe - Ист Гејт приземје, во следните големини: 38, 42, 40, контакт: 075 341 574
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаЈакни
banner