Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Patrizia Pepe - Чанти

Дизајнер: Patrizia Pepe
SKU: CB8985L001_K103
состав:100% кожа
9.990 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
+ -
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: ., контакт: 075 363 261
Patrizia Pepe - Ист Гејт приземје, во следните големини: ., контакт: 075 341 574
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2024 Есен-Зима
КатегоријаЧанти
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: ., контакт: 075 363 261
Patrizia Pepe - Ист Гејт приземје, во следните големини: ., контакт: 075 341 574
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2024 Есен-Зима
КатегоријаЧанти
banner