Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Patrizia Pepe - Чанти

Дизајнер: Patrizia Pepe
SKU: 8B0111L061_K103
состав:100% кожа
19.590 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
+ -
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: ., контакт: 075 246 329
Patrizia Pepe - Ист Гејт приземје, во следните големини: ., контакт: 075 341 574
Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: ., контакт: 075 363 261
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаЧанти
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: ., контакт: 075 246 329
Patrizia Pepe - Ист Гејт приземје, во следните големини: ., контакт: 075 341 574
Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: ., контакт: 075 363 261
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаЧанти
banner