Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Patrizia Pepe - Фустани

Дизајнер: Patrizia Pepe
SKU: 2A2683A644_CA01
состав:67% вискоза,28%најлон,5%еластин
30.190 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Patrizia Pepe - Ист Гејт приземје, во следните големини: 42, 40, 44, контакт: 075 341 574
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаФустани
Производот е достапен во:

Patrizia Pepe - Ист Гејт приземје, во следните големини: 42, 40, 44, контакт: 075 341 574
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаФустани
banner