Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Patrizia Pepe - Панталони

Дизајнер: Patrizia Pepe
SKU: 8P0615A457_FE81
состав: 72% Полиестер 23% Вискоза 5% Еластин
17.490 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Patrizia Pepe - Ист Гејт приземје, во следните големини: 42, 40, контакт: 075 341 574
Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 38, 42, 40, контакт: 075 363 261
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2024 Есен-Зима
КатегоријаПанталони
Производот е достапен во:

Patrizia Pepe - Ист Гејт приземје, во следните големини: 42, 40, контакт: 075 341 574
Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 38, 42, 40, контакт: 075 363 261
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2024 Есен-Зима
КатегоријаПанталони
banner