Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Patrizia Pepe - Панталони

Дизајнер: Patrizia Pepe
SKU: 8P0577A375_B788
состав:91% полиестер 9% еластин
15.590 ден
10.990 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 44, 42, 40, контакт: 075 246 329
Patrizia Pepe - Ист Гејт приземје, во следните големини: 44, 42, контакт: 075 341 574
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПанталони
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 44, 42, 40, контакт: 075 246 329
Patrizia Pepe - Ист Гејт приземје, во следните големини: 44, 42, контакт: 075 341 574
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПанталони
banner