Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Patrizia Pepe - Панталони

Дизајнер: Patrizia Pepe
SKU: CPA048AQ39_K103
состав:48% памук 45% најлон 7% еластин
13.390 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Patrizia Pepe - Ист Гејт приземје, во следните големини: 42, 38, 44, 40, 46, контакт: 075 341 574
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПанталони
Производот е достапен во:

Patrizia Pepe - Ист Гејт приземје, во следните големини: 42, 38, 44, 40, 46, контакт: 075 341 574
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПанталони
banner