Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Patrizia Pepe - Палта

Дизајнер: Patrizia Pepe
SKU: 2S1494A049_M495
состав:89% полиестер 11% еластин
24.190 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 42, 46, 40, 44, контакт: 075 246 329
Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 42, 40, 46, 44, контакт: 075 363 261
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПалта
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 42, 46, 40, 44, контакт: 075 246 329
Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 42, 40, 46, 44, контакт: 075 363 261
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПалта
banner