Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Patrizia Pepe - Ниски чевли

Дизајнер: Patrizia Pepe
SKU: 2Z0008A040_W146
состав:100%памук
13.390 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Patrizia Pepe - Ист Гејт приземје, во следните големини: 36, контакт: 075 341 574
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаНиски чевли
Колекција2024 Пролет-Лето
Производот е достапен во:

Patrizia Pepe - Ист Гејт приземје, во следните големини: 36, контакт: 075 341 574
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаНиски чевли
Колекција2024 Пролет-Лето
banner