Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Patrizia Pepe - Модни додатоци

Дизајнер: Patrizia Pepe
SKU: 8JA049M042_M502
состав:50% месинг 50% замак
9.990 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
+ -
Производот е достапен во:

Patrizia Pepe - Ист Гејт приземје, контакт: 075 341 574
Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, контакт: 075 246 329
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаМодни додатоци
Производот е достапен во:

Patrizia Pepe - Ист Гејт приземје, контакт: 075 341 574
Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, контакт: 075 246 329
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаМодни додатоци
banner