Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Patrizia Pepe - Маици

Дизајнер: Patrizia Pepe
SKU: 8C0729A457_FE81
состав:72% полиестер 23% вискоза 5% еластин
16.190 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Patrizia Pepe - Ист Гејт приземје, во следните големини: 40, контакт: 075 341 574
Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 44, 40, 42, контакт: 075 363 261
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2024 Есен-Зима
КатегоријаМаици
Производот е достапен во:

Patrizia Pepe - Ист Гејт приземје, во следните големини: 40, контакт: 075 341 574
Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 44, 40, 42, контакт: 075 363 261
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2024 Есен-Зима
КатегоријаМаици
banner