Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Patrizia Pepe - Маици

Дизајнер: Patrizia Pepe
SKU: 8M1617J216_G590
состав:100% памук
6.290 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: I, 0, контакт: 075 246 329
Patrizia Pepe - Ист Гејт приземје, во следните големини: 0, I, II, контакт: 075 341 574
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2024 Есен-Зима
КатегоријаМаици
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: I, 0, контакт: 075 246 329
Patrizia Pepe - Ист Гејт приземје, во следните големини: 0, I, II, контакт: 075 341 574
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2024 Есен-Зима
КатегоријаМаици
banner