Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Patrizia Pepe - Кошули

Дизајнер: Patrizia Pepe
SKU: 8C0698A391Z_W103
состав: 100% памук
19.490 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Patrizia Pepe - Ист Гејт приземје, во следните големини: 44, 38, 40, контакт: 075 341 574
Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 40, 42, 44, контакт: 075 246 329
Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 44, 42, 40, контакт: 075 363 261
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаКошули
Колекција2024 Пролет-Лето
Производот е достапен во:

Patrizia Pepe - Ист Гејт приземје, во следните големини: 44, 38, 40, контакт: 075 341 574
Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 40, 42, 44, контакт: 075 246 329
Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 44, 42, 40, контакт: 075 363 261
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаКошули
Колекција2024 Пролет-Лето
banner