Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Patrizia Pepe - Костими за капење

Дизајнер: Patrizia Pepe
SKU: 2I0131J101_K103
состав:83% најлон,17% еластин
10.990 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Patrizia Pepe - Ист Гејт приземје, во следните големини: II, I, контакт: 075 341 574
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаКостими за капење
Производот е достапен во:

Patrizia Pepe - Ист Гејт приземје, во следните големини: II, I, контакт: 075 341 574
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаКостими за капење
banner