Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Patrizia Pepe - Комбинизони

Дизајнер: Patrizia Pepe
SKU: 8T0030A6F5_K103
состав:97% полиестер, 3% еластин ( 100% вискоза )
22.190 ден
13.390 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Outlet - ГТЦ 1ви кат, во следните големини: 42, 44, контакт: 078 381 837
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаКомбинизони
Производот е достапен во:

Outlet - ГТЦ 1ви кат, во следните големини: 42, 44, контакт: 078 381 837
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаКомбинизони
banner