Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Patrizia Pepe - Здолништа

Дизајнер: Patrizia Pepe
SKU: 2G0983K186_W362
состав:76% вискоза 24% полиамид
28.190 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: I, II, контакт: 075 363 261
Patrizia Pepe - Ист Гејт приземје, во следните големини: II, 0, I, контакт: 075 341 574
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаЗдолништа
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: I, II, контакт: 075 363 261
Patrizia Pepe - Ист Гејт приземје, во следните големини: II, 0, I, контакт: 075 341 574
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаЗдолништа
banner