Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Patrizia Pepe - Долна облека

Дизајнер: Patrizia Pepe
SKU: 8JA023M003_FD49
состав:100% месинг
5.890 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
+ -
Производот е достапен во:

Patrizia Pepe - Ист Гејт приземје, во следните големини: UN, контакт: 075 341 574
Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: UN, контакт: 075 363 261
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2024 Есен-Зима
КатегоријаДолна облека
Производот е достапен во:

Patrizia Pepe - Ист Гејт приземје, во следните големини: UN, контакт: 075 341 574
Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: UN, контакт: 075 363 261
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2024 Есен-Зима
КатегоријаДолна облека
banner