Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Patrizia Pepe - Долги здолништа

Дизајнер: Patrizia Pepe
SKU: 2G0925A248_R768
состав:100% Полиестер
19.090 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Patrizia Pepe - Ист Гејт приземје, во следните големини: 40, 42, 38, контакт: 075 341 574
Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 42, 44, 46, контакт: 075 246 329
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаДолги здолништа
Производот е достапен во:

Patrizia Pepe - Ист Гејт приземје, во следните големини: 40, 42, 38, контакт: 075 341 574
Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 42, 44, 46, контакт: 075 246 329
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаДолги здолништа
banner