Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Patrizia Pepe - Блузи

Дизајнер: Patrizia Pepe
SKU: 2M4292A274_F4H1
состав:100% полиестер
15.190 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Patrizia Pepe - Ист Гејт приземје, во следните големини: II, I, контакт: 075 341 574
Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: I, II, 0, контакт: 075 246 329
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаБлузи
Производот е достапен во:

Patrizia Pepe - Ист Гејт приземје, во следните големини: II, I, контакт: 075 341 574
Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: I, II, 0, контакт: 075 246 329
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаБлузи
banner