Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Patrizia Pepe - Блузи

Дизајнер: Patrizia Pepe
SKU: 2C1561A644_W362
состав:67% вискоза 28% најлон 5% еластин
10.990 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Patrizia Pepe - Ист Гејт приземје, во следните големини: 44, 40, 38, 42, контакт: 075 341 574
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаБлузи
Производот е достапен во:

Patrizia Pepe - Ист Гејт приземје, во следните големини: 44, 40, 38, 42, контакт: 075 341 574
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаБлузи
banner