Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Oltre - Наметки

Дизајнер: Oltre
SKU: R186J032SV_V8
состав:100% Вискоза
7.290 ден
5.832 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: XL, M, L, S, контакт: 075 246 339
Oltre - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: XL, S, контакт: 071 230 312
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2024 Пролет-Лето
КатегоријаНаметки
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: XL, M, L, S, контакт: 075 246 339
Oltre - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: XL, S, контакт: 071 230 312
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2024 Пролет-Лето
КатегоријаНаметки
banner