Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Oltre - Јакни

Дизајнер: Oltre
SKU: Q706R000G6_25
состав:65% Вискоза 35% Лен
7.890 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 46, 44, 48, 42, 50, 52, контакт: 075 246 339
Oltre - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 42, 48, 46, 52, контакт: 071 230 312
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаЈакни
Колекција2024 Пролет-Лето
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 46, 44, 48, 42, 50, 52, контакт: 075 246 339
Oltre - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 42, 48, 46, 52, контакт: 071 230 312
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаЈакни
Колекција2024 Пролет-Лето
banner